Deep Soft alışıla gelmiş paket yazılımlar üreten bir firma değildir. Deep Soft uygulamaları, modüller halinde hazırlanmış ve müşteri talepleri doğrultusunda paketlenen bir özel yazılım sistemidir.

Özel Yazılım ile Paket Yazılım arasındaki fark nedir ?

İşletmenizin bir yazılıma ihtiyacı olur, piyasa araştırması yaparsınız ve bütçenize en uygun paket yazılımı alır kullanmaya başlarsınız, buraya kadar her şey çok güzel istediginiz yazılımı bulduğunuz düşüncesi ile aylarca yazılımı kullanırsınız bir sabah ofisinize gelirsiniz bilgisayarınızı ve yazılımınızı açar bir rapor almak istersiniz bir de bakarsınız ki aldıgınız rapor aslında almak istediğiniz sonuçları içermiyor ! hemen masanızın köşesinde duran telefona sarılır yazılımı aldıgınız firmayı arasınız... Önce 3 ü sonra 5 sonra 2 sonra 7 yi tuşladıktan sonra müşteri temsilcinize ulaşır talebinizi anlatırsınız, talebinizi dinleyen müşteri temsilcisi ya talebinizi ilgili departmana ileteceğini veya paket yazılımlarda bu tür değişiklikler yapılamayacağını belirtir ve en hızlı çözüm olarak yazılımınıza (tabi yazılımız buna müsade ediyorsa) ilave paketler yazdırmak veya gelişmiş bir versiyon kullanmanız gerektiğini belirtir.

Kafanızda oluşan bir sürü soru işareti ile telefonu kapatır düşünmeye başlarsınız.

Peki Özel yazılım da nasıl olur ?

İşletmenizin için özel hazırlanmış olan yazılımı aylarca kullanır ihtiyacınız olan raporu sizin istediğiniz kriterlere göre alırsınız. "Özel yazılımın hiç mi eksiği olmaz?" -tabiki olabilir, ancak özel yazılımlar işletmenizin iş akışları göz önünde bulundurularak hazırlandıkları için eksiklikler minimum seviyededir ve istediğiniz zaman dilediğiniz gibi güncelleştirilebilirler.

Bir sabah ofisinize gelirsiniz bilgisayarınızı ve yazılımınızı açar bir rapor almak istersiniz bir de bakarsınız ki istediğiniz rapor 3-5 sn içersinde masanızda.! Hemen masanızın köşesinde duran telefona sarılır yazılımı aldıgınız firmayı arasınız... telefon numarasını çevirdikden sonra müşteri temsilcinize ulaşır memnuniyetinizi iletirsiniz. Hazır aramışken telefonu kapatmak olmaz tabiki aklınza gelen işinizi kolaylaştıracak ekstra raporları temsilciye iletir yapılıp yapılamayacagını sorarsınız...

Birkaç gün sonra...
Yazılımınız için hazırlanmış olan yeni raporlar sisteme eklenmiştir ve kullanıma hazırdır.

: ) Yazılım firması illede yazılım yazacak değilya, dilediğinde senaryo bile yazar.

Rol almak istediğiniz senaryo 2. senaryo ise Deep Soft işletmenizi inceleyerek sizin için en uygun özel yazılımı hazırlamak için her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.

Deep Soft sizler için özelleştirilmiş yazılımların yanı sıra, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Vps , Vds, Hosting Yönetim Paneli , Sunucu Yönetim Yazılımları, Hosting ve Veri Tabanı Hizmetlerini işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatlarla sizlere sunar.